1.jpeg2.jpegslider_01.jpegslider_04.jpeg
1.jpeg3.jpegslider_1.pngslider_1.pngslider_2.pngslider_3.pngslider_4.png
slider_1.pngslider_2.pngslider_3.pngslider_4.png

Partnerzy

Esser-Werke

Esser_1.jpeg

Specjaliści od ponad 60 lat.

Od 1949r. firma Esser-Werke specjalizuje się w produkcji bardzo odpornych na ścieranie rurociągów oraz linii dostaw dla producentów pomp, maszyn górniczych, przemysłu wydobywczego, chemicznego, hut szkła itd. Ale głównym celem jest produkcja rur do rurociągów pomp do betonu.

Esser_2.jpeg

Zaawansowana technologia

Na bieżąco modernizowane są linie produkcyjne,  kontrola jakości i gwarantuje jak najlepsze wykonanie produktów, co skutkuje zadowoleniem nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty firmy Esser-Werke są tworzone przy ścisłej współpracy z klientem i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Bezkonkurencyjne do dziś : Rury Esser-Werke wyznaczają standardy jakości oraz wytrzymałości.

Esser_3.jpeg

Cały świat

Produkty firmy Esser-Werke znajdują zastosowanie na całym świecie . Wyliczając od budowy stadionu olimpijskiego w Pekinie poprzez lotnisko w Monachium, aż do miejsc budowy na wyżynach Peru.  We wszystkich miejscach gdzie jest zapotrzebowanie na wysoce odporne na ścieranie rury – tam znajdują się produkty firmy Esser-Werke.

Esser_4.jpeg

Esser_5.jpeg

Esser 660

Rury dwu-płaszczowe Esser 660 składają się z dwu zagnieżdżonych rur. Wewnętrzna utwardzona rura jest bardzo trwała i jej parametr twardości sięga do 63 HRC. Zewnętrzna rura składa się z odpornej na ciśnienie i rozciąganie niehartowanej stali.  Kołnierze rur są wykonane z specjalnie hartowanej stali.  Rury wykonane w tej technologii wytrzymują do 5 razy dłużej niż rury typu ST 52.

 

Esser_6.jpeg

Esser_7.jpeg

Esser 900

Rury dwu-płaszczowe Esser 900 składają się także z dwu zagnieżdżonych rur stalowych (3mm + 1,5mm ). Wewnętrzna rura posiada ogromną twardość, która sięga do 67 HRC. Wykonane w tej technologii kolanka oraz rury redukcyjne są wysoce odporne na ścieranie. Zewnętrzna rura jest wykonana z odpornej na ciśnienie i rozciąganie niehartowanej stali. Kołnierze są wykonane z żeliwnych pierścieni. Rury serii 900 wytrzymują do 10 razu dłużej niż standardowe rury typu ST 52.

Esser_8.jpeg

Esser_9.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »
Opublikował: Administrator KNK Data publikacji: 30-07-2012 08:34