1.jpeg2.jpegslider_01.jpegslider_04.jpeg
1.jpeg3.jpegslider_1.pngslider_1.pngslider_2.pngslider_3.pngslider_4.png
slider_1.pngslider_2.pngslider_3.pngslider_4.png

Partnerzy

Betonomieszarki

SCHWING-Stetter-Heavy-Duty.jpeg

Lista produktów:

 
BASIC LINE Jest to podstawowa linia produktów do transport mieszanki betonowej, której główną cechą jest maksymalnie skrócony czas załadunku i wyładunku.
LIGHT LINE Betonomieszarka o zoptymalizowanej konstrukcji do maksymalnego załadunku, przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności bębna i spirali mieszających.
HEAVY DUTY Betonomieszarki o niskim zużyciu i długiej żywotności nawet w najcięższych warunkach. Przystosowane do spełnienia najwyższych wymagań, jakie stawia przed nimi mieszanie w połączeniu z dozowaniem składników „na sucho” lub wyjątkowo duże ilości transportowanego betonu.
TRAILER LINE Mieszarki na naczepach – elastyczność i maksymalne wykorzystanie dopuszczalnej masy całkowitej. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu zabudowy do ramy naczepy, została wyprodukowana kompaktowa betonomieszarka do transportu dużych ilości betonu w jak najkrótszym czasie.
ULTRAECO Betonomieszarka maksymalnie zoptymalizowana wagowo  pozwalająca na transport do 8 m3 betonu przy spełnieniu wszystkich wymagań normy EURO 6.
Powrót do poprzedniej strony »
Opublikował: Administrator KNK Data publikacji: 13-03-2013 17:00